Умови прокату

прокат детских костюмов в Одессе 1. Вартість прокату костюмів від 400 грн на добу.

Вартість прокату нарядної сукні від 400 грн до 1000 грн.

Ціна прокату у кожного костюма індивідуальна – залежить від костюма та оголошується спочатку.

2. Костюм здається напрокат на одну добу. У прокаті немає " Календарних " діб, є " Умовні " тобто повернення костюма не пізніше позначення розрахункового часу - 16.ч 00.мин. Якщо ви не повертаєте костюм вчасно, Ви оплачуєте по 50 грн. за кожну прострочену годину повернення. Якщо Ви затримуєте костюм більш ніж на 2 години, оплачуєте ціну прокату ще за одну добу.

3. При отриманні карнавального костюма ви залишаєте заставу 500 грн плюс ціна прокату. При отриманні нарядної сукні чи костюма ви залишаєте заставу від 500 до 1000 грн. плюс ціна прокату. Залишена Вами застава повертається Вам тоді, коли Ви повертаєте костюм.

4. Клієнт зобов'язаний повернути костюм у тому стані, в якому він був отриманий. Тому при отриманні костюма Ви маєте право наголосити на недоліках костюма, якщо такі є.

5. Що стосується невеликих! забруднень чи дрібних! пошкодження костюма, його відновлення проводиться за Ваш рахунок (визначається для кожного конкретного випадку). У разі серйозного псування костюма заставна вартість костюма не повертається.

6. Потрібний Вам костюм можна забронювати заздалегідь до призначеної дати заходу, тоді ми можемо гарантувати, що він буде наданий саме Вам, іншим бажаючим буде відмовлено. Щоб забронювати костюм, потрібно зателефонувати та залишити свої координати, та внести аванс у розмірі 100 грн при особистій зустрічі або на картку приват банку, який потім буде вирахований із вартості прокату. Якщо з причин, що не залежать від нас, Ви хочете відмовитися від оренди, то сума авансу не повертається !!!

7. Костюм не вважається заброньованим, якщо ви надіслали SMS на телефон, повідомлення в месенджер, повідомлення в Instagram. А так само якщо ви просто зателефонували та дізналися про наявність костюма – це не означає, що ми за вами його вже забронювали.

8. Костюми категорично забороняється прати, самостійно ремонтувати та "підганяти" під розмір Вашої дитини.

9. У разі оренди костюма на час понад 2 доби передбачені знижки.

10. Можливі додаткові послуги за окрему оплату:

- підбір індивідуальної комплектації костюма з наявних елементів;

- виготовлення елементів костюма на замовлення;

- припасування костюма по фігурі, якщо це можливо.

Ціна такої послуги визначається кожному за випадку індивідуально.


Приємних та веселих свят!

Ми знаходимося:

м. Одеса, пр. Небесної сотні, 47/2 (цоколь) - за попередньою домовленістю

067-41-505-41 (Viber)  Олена та Вікторія

Просимо звернути вашу увагущо у період зимових свят 

(з 15 по 29 грудня) примірки не проводяться. 

Бронь костюмів здійснюється у телефонному режимі (Viber та Instagram).